Program de colectare a deseurilor in municipiul Sacele

Pentru programul de colectare in Sanpetru va rugam sa dati click aici.

Nr. crt. Denumire stradă Zi ridicare gunoi menajer Zi ridicare PET_uri Zi ridicare hartie Zi ridicare gunoi vegetal
1 15 NOIEMBRIE  joi IV marti IV miercuri vineri
2 7 IZVOARE  joi IV marti IV miercuri vineri
3 ADY ENDRE  marti III marti III miercuri joi
4 AGRICULTORILOR marti IV marti IV miercuri vineri
5 AGRONOMIEI marti III marti III miercuri joi
6 ALEEA EPISCOP POPEEA  luni II marti II miercuri luni
7 ALEEA TIMIS  joi IV marti IV miercuri vineri
8 ALEXANDRU IOAN CUZA  luni IV marti IV miercuri vineri
9 ALEXANDRU ION LAPEDATU  marti III marti III miercuri joi
10 ANDREI MURESANU  miercuri  IV marti IV miercuri vineri
11 ANIN vineri III marti III miercuri joi
12 ANOTIMPURILOR joi IV marti IV miercuri vineri
13 ARINULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
14 ARMATA ROMANA  marti III marti III miercuri joi
15 AVRAM IANCU  miercuri  IV marti IV miercuri vineri
16 BACIULUI luni IV marti IV miercuri vineri
17 BARAJULUI vineri I vineri  II vineri  
18 BARBU LAUTARU  joi III marti III miercuri joi
19 BARSEI  joi IV marti IV miercuri vineri
20 BERECZKI ANNA  joi IV marti IV miercuri vineri
21 BERZEI joi IV marti IV miercuri vineri
22 BISERICII ROMÂNE  miercuri  III marti III miercuri joi
23 BOLNOC exclus nr. de mai jos luni IV marti IV miercuri vineri
23A BOLNOC nr.54A-54H, 165-169, 181-183A, 189 marti IV marti IV miercuri vineri
24 BRADET vineri I vineri  II vineri  
25 BRANDUSELOR  miercuri  III marti III miercuri joi
26 BRAZILOR nr.1-42 luni IV marti IV miercuri vineri
26A BRAZILOR nr.43-70 marti IV marti IV miercuri vineri
27 BUCEGI  vineri II marti II miercuri luni
28 BULEVARDUL GEORGE MOROIANU luni II marti II miercuri luni
29 BULEVARDUL BRASOVULUI de la intersectia cu Avram Iancu pana la Piata Libertatii miercuri  III marti III miercuri joi
29A BULEVARDUL BRASOVULUI de la Calea Bucuresti pana la intersectia cu Avram Iancu miercuri  IV marti IV miercuri vineri
30 CALEA BUCUREŞTI  miercuri  IV marti IV miercuri vineri
31 CANALULUI nr.1-129 joi IV marti IV miercuri vineri
31A CANALULUI nr.130-174 marti IV marti IV miercuri vineri
32 CARAIMAN  luni IV marti IV miercuri vineri
33 CARIEREI  marti IV marti IV miercuri vineri
34 CARPAŢILOR  vineri III marti III miercuri joi
35 CARPENULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
36 CÂMPULUI de la Calea Bucuresti pana la intersectia cu Avram Iancu marti IV marti IV miercuri vineri
36A CÂMPULUI de la intersectia cu Avram Iancu pana la intersectia cu Armata Romana marti III marti III miercuri joi
36B CAMPULUI de la intersectia cu Armata Romana pa la Zizinului marti II marti II miercuri luni
37 CANIONULUI luni IV marti IV miercuri vineri
38 CĂPRIOAREI  miercuri  III marti III miercuri joi
39 CATINEI marti II marti II miercuri luni
40 CERBULUI nr.1-25 si nr.2-38 luni IV marti IV miercuri vineri
40A CERBULUI nr.27-79 si nr.40-80 joi IV marti IV miercuri vineri
41 CETINII  vineri II marti II miercuri luni
42 CIUCAŞ vineri III marti III miercuri joi
43 CIOCARLIEI joi IV marti IV miercuri vineri
44 CLOŞCA  luni IV marti IV miercuri vineri
45 COASTEI  miercuri  III marti III miercuri joi
46 COCORULUI  joi IV marti IV miercuri vineri
47 COL KISS SANDOR luni IV marti IV miercuri vineri
48 CRISAN  luni IV marti IV miercuri vineri
49 DARlE MAGHERU nr.1-30 miercuri  III marti III miercuri joi
49A DARlE MAGHERU nr.31-55 joi III marti III miercuri joi
50 DE MIJLOC  luni IV marti IV miercuri vineri
51 DEALULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
52 DR KISS BELA - STADION vineri III marti III miercuri joi
53 ECOLOGISTILOR joi IV marti IV miercuri vineri
54 EGRETEI  joi IV marti IV miercuri vineri
55 FAGULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
56 FANETII  miercuri  III marti III miercuri joi
57 FLORILOR marti II marti II miercuri luni
58 FRASINULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
59 GARCINULUI  vineri II marti II miercuri luni
60 GENERAL ION DRAGALINA  joi II marti II miercuri luni
61 GEORGE COSBUC vineri II marti II miercuri luni
62 GHEORGHE DOJA exclus poz.60A vineri III marti III miercuri joi
62A GHEORGHE DOJA nr.57-61 miercuri  III marti III miercuri joi
63 GHEORGHE DRAGOS  vineri II marti II miercuri luni
64 GODRI JANOS  joi IV marti IV miercuri vineri
65 GORUNULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
66 GOSPODARILOR  marti IV marti IV miercuri vineri
67 HARMANULUI  marti III marti III miercuri joi
68 HIGHISULUI  vineri II marti II miercuri luni
69 HORIA  luni IV marti IV miercuri vineri
70 I. C. BRATIANU  miercuri  IV marti IV miercuri vineri
71 IERNII joi IV marti IV miercuri vineri
72 ILIE MINEA  joi III marti III miercuri joi
73 IZVOARELOR  luni IV marti IV miercuri vineri
74 LANURILOR  marti II marti II miercuri luni
75 LIVEZII  miercuri  III marti III miercuri joi
76 LUCEAFARULUI  miercuri  III marti III miercuri joi
77 LUNGA  marti II marti II miercuri luni
78 MARASESTI  vineri II marti II miercuri luni
79 MARTIN LUTHER  marti II marti II miercuri luni
80 MACESULUI marti II marti II miercuri luni
81 MESERIASILOR  vineri II marti II miercuri luni
82 MERCUR joi IV marti IV miercuri vineri
83 MICA  vineri III marti III miercuri joi
84 MIHAI EMINESCU  miercuri  III marti III miercuri joi
85 MIHAI VITEAZU  vineri III marti III miercuri joi
86 MIORITEI  vineri II marti II miercuri luni
87 MOCANILOR  joi II marti II miercuri luni
88 MOLIDULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
89 MORII  joi IV marti IV miercuri vineri
90 MOVILEI  marti III marti III miercuri joi
91 MUNTELE ROSU miercuri  IV marti IV miercuri vineri
92 NARCISELOR  vineri III marti III miercuri joi
93 NEGOIU  vineri III marti III miercuri joi
94 NEPTUN  joi IV marti IV miercuri vineri
95 NICOLAE COLCEAG nr.6-60 si nr.9-61 miercuri  II marti II miercuri luni
95A NICOLAE COLCEAG nr.2-4D si nr.1-7A vineri II marti II miercuri luni
96 NICOLAE IORGA  miercuri  III marti III miercuri joi
97 NICOLAE NICOLEANU  miercuri  III marti III miercuri joi
98 NICOLAE PANA  vineri II marti II miercuri luni
99 NOUA  luni IV marti IV miercuri vineri
100 OGRAZII  vineri III marti III miercuri joi
101 OITUZ  miercuri  II marti II miercuri luni
102 OLTULUI  miercuri  III marti III miercuri joi
103 OVID DENSUSIANU  joi III marti III miercuri joi
104 PADUCELULUI marti III marti III miercuri joi
105 PALTINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
106 PANDURILOR vineri III marti III miercuri joi
107 PARCULUI luni II marti II miercuri luni
108 PASUNII  joi III marti III miercuri joi
109 PETOFI SANDOR  marti II marti II miercuri luni
110 PIATA LIBERTATII  marti III marti III miercuri joi
111 PIATRA CRAIULUI miercuri  IV marti IV miercuri vineri
112 PIATRA MARE - DAMBU MORII luni IV marti IV miercuri vineri
113 PINULUI  vineri II marti II miercuri luni
114 PLEVNEI  joi III marti III miercuri joi
115 POIANA ANGELESCU  vineri II marti II miercuri luni
116 PRIMAVERII  joi IV marti IV miercuri vineri
117 PROFESOR VICTOR JINGA  vineri II marti II miercuri luni
118 RANDUNICII joi IV marti IV miercuri vineri
119 ROZELOR marti II marti II miercuri luni
120 SATURN joi IV marti IV miercuri vineri
121 SCHIORILOR  marti IV marti IV miercuri vineri
122 SMARDAN  joi III marti III miercuri joi
123 SOARELUI  joi IV marti IV miercuri vineri
124 SOCULUI marti II marti II miercuri luni
125 SOIMULUI  vineri I vineri  II vineri  
126 SPICULUI marti III marti III miercuri joi
127 STEJARULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
128 STEFAN CEL MARE  marti II marti II miercuri luni
129 TARLUNGULUI  marti II marti II miercuri luni
130 TIMIS  joi IV marti IV miercuri vineri
131 TIMOCULUI  vineri II marti II miercuri luni
132 TOAMNEI  joi IV marti IV miercuri vineri
133 TOPORASILOR miercuri  III marti III miercuri joi
134 TRANDAFIRILOR  vineri III marti III miercuri joi
135 UNIRII  vineri II marti II miercuri luni
136 VALEA CERNATULUI miercuri  III marti III miercuri joi
137 VALEA DOFTANEI  vineri I vineri  II vineri  
138 VALEA LARGA  miercuri  II marti II miercuri luni
139 VALCELE  luni IV marti IV miercuri vineri
140 VERII nr.1-24 joi IV marti IV miercuri vineri
140A VERII nr.26-32 luni IV marti IV miercuri vineri
141 VIITORULUI luni II marti II miercuri luni
142 VULCAN vineri II marti II miercuri luni
143 VULTURULUI  luni IV marti IV miercuri vineri
144 ZIZINULUI  marti II marti II miercuri luni
145 ZORILOR  miercuri  III marti III miercuri joi

 


Legenda:
II marti = a doua zi de marti din luna II miercuri = a doua zi de miercuri din luna
III marti = a treia zi de marti din luna III miercuri = a treia zi de miercuri din luna
IV marti = a patra zi de marti din luna IV miercuri = a patra zi de miercuri din luna

Gunoiul vegetal se va ridica in perioada 15 martie - 15 noiembrie.

 

 

<<< Inapoi la Servicii