Program de colectare a deseurilor in municipiul Sacele

Pentru programul de colectare in Sanpetru va rugam sa dati click aici.

Nr. crt.
Denumire stradă
Zi ridicare
gunoi menajer
Zi ridicare
PET-uri
Zi ridicare
hartie
Zi ridicare
gunoi vegetal
1 15 NOIEMBRIE joi IV marti IV miercuri vineri
2 7 IZVOARE joi IV marti IV miercuri vineri
3 ADY ENDRE marti III marti III miercuri joi
4 AGRICULTORILOR marti IV marti IV miercuri vineri
5 ALEEA EPISCOP POPEEA luni II marti II miercuri luni
6 ALEEA TIMIS joi IV marti IV miercuri vineri
7 ALEXANDRU IOAN CUZA luni IV marti IV miercuri vineri
8 ALEXANDRU ION LAPEDATU marti III marti III miercuri joi
9 ANDREI MURESANU miercuri IV marti IV miercuri vineri
10 ANIN vineri III marti III miercuri joi
11 ANOTIMPURILOR joi IV marti IV miercuri vineri
12 ARINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
13 ARMATA ROMANA marti III marti III miercuri joi
14 AVRAM IANCU miercuri IV marti IV miercuri vineri
15 BARBU LAUTARU joi III marti III miercuri joi
16 BARSEI joi IV marti IV miercuri vineri
17 BERECZKI ANNA joi IV marti IV miercuri vineri
18 BERZEI joi IV marti IV miercuri vineri
19 BISERICII ROMÂNE miercuri III marti III miercuri joi
20 BOLNOC exclus nr. de mai jos luni IV marti IV miercuri vineri
20A BOLNOC nr.54A-54H, 165-169, 181-183A, 189 marti IV marti IV miercuri vineri
21 BRADET vineri I vineri II vineri  
22 BRANDUSELOR miercuri III marti III miercuri joi
23 BRAZILOR nr.1-42 luni IV marti IV miercuri vineri
23A BRAZILOR nr.43-70 marti IV marti IV miercuri vineri
24 BUCEGI vineri II marti II miercuri luni
25 BULEVARDUL GEORGE MOROIANU luni II marti II miercuri luni
26 BULEVARDUL BRASOVULUI de la intersectia cu Avram Iancu
pana la Piata Libertatii
miercuri III marti III miercuri joi
26A BULEVARDUL BRASOVULUI de la Calea Bucuresti pana
la intersectia cu Avram Iancu
miercuri IV marti IV miercuri vineri
27 CALEA BUCUREŞTI miercuri IV marti IV miercuri vineri
28 CANALULUI nr.1-129 joi IV marti IV miercuri vineri
28A CANALULUI nr.130-174 marti IV marti IV miercuri vineri
29 CARAIMAN luni IV marti IV miercuri vineri
30 CARIEREI marti IV marti IV miercuri vineri
31 CARPAŢILOR vineri III marti III miercuri joi
32 CARPENULUI luni IV marti IV miercuri vineri
33 CÂMPULUI de la Calea Bucuresti pana la intersectia cu Avram Iancu marti IV marti IV miercuri vineri
33A CÂMPULUI de la intersectia cu Avram Iancu
pana la intersectia cu Armata Romana
marti III marti III miercuri joi
33B CAMPULUI de la intersectia cu Armata Romana pa la Zizinului marti II marti II miercuri luni
34 CĂPRIOAREI miercuri III marti III miercuri joi
35 CERBULUI nr.1-25 si nr.2-38 luni IV marti IV miercuri vineri
35A CERBULUI nr.27-79 si nr.40-80 joi IV marti IV miercuri vineri
36 CETINII vineri II marti II miercuri luni
37 CIUCAŞ vineri III marti III miercuri joi
38 CLOŞCA luni IV marti IV miercuri vineri
39 COASTEI miercuri III marti III miercuri joi
40 COCORULUI joi IV marti IV miercuri vineri
41 COL KISS SANDOR luni IV marti IV miercuri vineri
42 CRISAN luni IV marti IV miercuri vineri
43 DARlE MAGHERU nr.1-30 miercuri III marti III miercuri joi
43A DARlE MAGHERU nr.31-55 joi III marti III miercuri joi
44 DE MIJLOC luni IV marti IV miercuri vineri
45 DEALULUI luni IV marti IV miercuri vineri
46 DR KISS BELA - STADION vineri III marti III miercuri joi
47 ECOLOGISTILOR joi IV marti IV miercuri vineri
48 EGRETEI joi IV marti IV miercuri vineri
49 FAGULUI luni IV marti IV miercuri vineri
50 FANETII miercuri III marti III miercuri joi
51 FRASINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
52 GARCINULUI vineri II marti II miercuri luni
53 GENERAL ION DRAGALINA joi II marti II miercuri luni
54 GEORGE COSBUC vineri II marti II miercuri luni
55 GHEORGHE DOJA exclus poz.60A vineri III marti III miercuri joi
55A GHEORGHE DOJA nr.57-61 miercuri III marti III miercuri joi
56 GHEORGHE DRAGOS vineri II marti II miercuri luni
57 GODRI JANOS joi IV marti IV miercuri vineri
58 GORUNULUI luni IV marti IV miercuri vineri
59 GOSPODARILOR marti IV marti IV miercuri vineri
60 HARMANULUI marti III marti III miercuri joi
61 HIGHISULUI vineri II marti II miercuri luni
62 HORIA luni IV marti IV miercuri vineri
63 I. C. BRATIANU miercuri IV marti IV miercuri vineri
64 ILIE MINEA joi III marti III miercuri joi
65 IZVOARELOR luni IV marti IV miercuri vineri
66 LANURILOR marti II marti II miercuri luni
67 L1VEZII miercuri III marti III miercuri joi
68 LUCEAFARULUI miercuri III marti III miercuri joi
69 LUNGA marti II marti II miercuri luni
70 MARASESTI vineri II marti II miercuri luni
71 MARTIN LUTHER marti II marti II miercuri luni
72 MACESULUI marti II marti II miercuri luni
73 MESERIASILOR vineri II marti II miercuri luni
74 MICA vineri III marti III miercuri joi
75 MIHAI EMINESCU miercuri III marti III miercuri joi
76 MIHAI VITEAZU vineri III marti III miercuri joi
77 MIORITEI vineri II marti II miercuri luni
78 MOCANILOR joi II marti II miercuri luni
79 MOLIDULUI luni IV marti IV miercuri vineri
80 MORII joi IV marti IV miercuri vineri
81 MOVILEI marti III marti III miercuri joi
82 NARCISELOR vineri III marti III miercuri joi
83 NEGOIU vineri III marti III miercuri joi
84 NEPTUN joi IV marti IV miercuri vineri
85 NICOLAE COLCEAG nr.6-60 si nr.9-61 miercuri II marti II miercuri luni
85A NICOLAE COLCEAG nr.2-4D si nr.1-7A vineri II marti II miercuri luni
86 NICOLAE IORGA miercuri III marti III miercuri joi
87 NICOLAE NICOLEANU miercuri III marti III miercuri joi
88 NICOLAE PANA vineri II marti II miercuri luni
89 NOUA luni IV marti IV miercuri vineri
90 OGRAZII vineri III marti III miercuri joi
91 OITUZ miercuri II marti II miercuri luni
92 OLTULUI miercuri III marti III miercuri joi
93 OVID DENSUSIANU joi III marti III miercuri joi
94 PALTINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
95 PANDURILOR vineri III marti III miercuri joi
96 PARCULUI luni II marti II miercuri luni
97 PASUNII joi III marti III miercuri joi
98 PETOFI SANDOR marti II marti II miercuri luni
99 PIATA LIBERTATII marti III marti III miercuri joi
100 PINULUI vineri II marti II miercuri luni
101 PLEVNEI joi III marti III miercuri joi
102 POIANA ANGELESCU vineri II marti II miercuri luni
103 PRIMAVERII joi IV marti IV miercuri vineri
104 PROFESOR VICTOR JINGA vineri II marti II miercuri luni
105 SATURN joi IV marti IV miercuri vineri
106 SCHIORILOR marti IV marti IV miercuri vineri
107 SMARDAN joi III marti III miercuri joi
108 SOARELUI joi IV marti IV miercuri vineri
109 SOIMULUI vineri I vineri II vineri  
110 SPICULUI marti III marti III miercuri joi
111 STEJARULUI luni IV marti IV miercuri vineri
112 STEFAN CEL MARE marti II marti II miercuri luni
113 TARLUNGULUI marti II marti II miercuri luni
114 TIMIS joi IV marti IV miercuri vineri
115 TIMOCULUI vineri II marti II miercuri luni
116 TOAMNEI joi IV marti IV miercuri vineri
117 TOPORASILOR miercuri III marti III miercuri joi
118 TRANDAFIRILOR vineri III marti III miercuri joi
119 UNIRII vineri II marti II miercuri luni
120 VALEA CERNATULUI miercuri III marti III miercuri joi
121 VALEA DOFTANEI vineri I vineri II vineri  
122 VALEA LARGA miercuri II marti II miercuri luni
123 VALCELE luni IV marti IV miercuri vineri
124 VERII nr.1-24 joi IV marti IV miercuri vineri
124A VERII nr.26-32 luni IV marti IV miercuri vineri
125 VIITORULUI luni II marti II miercuri luni
126 VULCAN vineri II marti II miercuri luni
127 VULTURULUI luni IV marti IV miercuri vineri
128 ZIZINULUI marti II marti II miercuri luni
129 ZORILOR miercuri III marti III miercuri joi

Legenda:

II marti = a doua zi de marti din luna

II miercuri = a doua zi de miercuri din luna

III marti = a treia zi de marti din luna

III miercuri = a treia zi de miercuri din luna

IV marti = a patra zi de marti din luna

IV miercuri = a patra zi de miercuri din luna

Gunoiul vegetal se v-a ridica in perioada 15 martie - 15 noiembrie

 

 

<<< Inapoi la Servicii